Hannela In OÜ logistikateenus

Eesti majanduse kiire arenguga ja sellest tuleneva jaemüüjate vajaduste muutumisega kauba tarne osas oleme turule toonud uue logistikateenusepaketi. Pakume komplekset logistikateenust – kaupade transporti, ladustamist, komplekteerimist, klientidele jaotust ja korjet. Vajadusel võtame klientide nimel tellimusi ja vormistame saatedokumendid.

Uus pakett hõlmab müüjate ja ostjate vajaduste terviklikku lahendamist püüdes mõlemate soove maksimaalselt rahuldada ning võimaldab kaupluseomanikel muuta tööd efektiivsemaks, laiendades müügisaali lao arvelt. Sellest tulenevalt ei pea kauplused sisse võtma eritingimusi vajavaid või ruumimahukaid kaupu mitmepäevase varuga ning saavad tellida kaupade kohalevedu iga päev, olenevalt kaupluse eripärale kuni 3 korda päevas.

Tootja saab vedada täiskoormaid tehase ja logistikalao vahel, millega vähenevad transpordikulud. Kuna kaupade hoidmine ja komplekteerimine toimub logistikalaos, siis vähenevad tootjal lao käsitlemiskulud.

Kavandatav pakett ei konkureeri hulgimüügifirmadega, sest puudub osalus kaupade müügiprotsessis. Paraneb kontroll rahavoogude üle, kuna süsteem ei vaja vahendajaid ega hulgimüüjaid. Müüdava kauba omandiõigus läheb tootjalt otse ostjatele.

design by : R. Päi